Informacje Kontaktowe
Młyńska 90
84-242 Luzino
+48 505 565 650
10:00-18:00
Zapraszam do Social Media
logo

O Mnie

O Mnie

Po raz pierwszy zainteresowałem się magią w wieku trzech lat. Odkryłem wtedy, że potrafię zniknąć po zamknięciu oczu. To było pierwsze z niezwykłych osiągnięć w moim życiu. Właśnie wtedy rozpoczęła się moja wielka przygoda z iluzją.

Jestem iluzjonistą i komikiem. Mieszkam w okolicach Trójmiasta, a swoje pokazy wykonuję na terenie całej Polski. Sztuką iluzji i występami dla szerszego audytorium zajmuję się od ponad 15 lat. Swoje umiejętności doskonaliłem wzorując się na najlepszych iluzjonistach na świecie. Wielokrotnie uczestniczyłem w międzynarodowych konferencjach i seminariach, podczas których zdobywałem wiedzę potrzebną mi do stworzenia wyjątkowego, magicznego show. Setki godzin spędzonych na odkrywaniu kolejnych magicznych tajemnic oraz dziesiątki opanowanych trików zaowocowało wieloma profesjonalnymi pokazami, podczas których zadziwiłem i rozbawiłem tysiące widzów. Moim zadaniem nie jest udowodnienie  komukolwiek, że posiadam paranormalne zdolności. Mój cel to zapewnienie doskonałej, niecodziennej rozrywki. Spośród wielu klientów i instytucji, dla których jak dotąd miałem przyjemność występować, znalazły się takie firmy jak: ABB, Avon, Swatch, Lasy Państwowe, Gaz System, Chemirol i wiele, wiele innych. Magiczne pokazy wykonywałem również na targach różnorodnych branż, podczas festynów, imprez firmowych i integracyjnych, przyjęciach weselnych oraz wszelkich innych uroczystościach, gdzie humor i iluzja na najwyższym poziomie stawały się ich doskonałym dopełnieniem.

Podczas mojej pięciomiesięcznej podróży statkiem po świecie przekroczyłem równik oraz koło podbiegunowe. Poznałem tam różne zwyczaje i kultury, zrozumiałem także jedną rzecz. Nieważne na jakim kontynencie się znajduję i w jakim kraju przebywam. Za każdym razem gdy sprawiam, że zwykły przedmiot potrafi rozpłynąć się w powietrzu, na twarzy widza pojawia się szczery uśmiech i zdziwienie.

Przenieś się do świata iluzji

Galeria

Poznaj opinie klientów

Skontaktuj się ze mną

logo czarne 2 (1)
O Mnie | Pokazy Iluzji na Wesele Event Przyjęcie