Informacje Kontaktowe
Młyńska 90
84-242 Luzino
+48 505 565 650
10:00-18:00
Zapraszam do Social Media
logo

Inne Realizacje

Inne realizacje

Występ sceniczny: Profesjonalny pokaz iluzji prezentowany dla wszystkich gości to doskonała propozycja, by w nietuzinkowy sposób urozmaicić zarówno tradycyjne spotkanie rodzinne jak i dużą imprezę plenerową. Niecodzienne poczucie humoru oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawi, że impreza z moim udziałem pozostanie w pamięci Państwa gości na długo. Pokaz trwa ok. 40 min. W trakcie występu angażuję osoby z publiczności, co dodatkowo przyczynia się do urozmaicenia wspólnej zabawy. Taka atrakcja świetnie sprawdza się na przyjęciach weselnych i innych uroczystościach rodzinnych, imprezach firmowych i festynach oraz wszędzie tam, gdzie zechcą Państwo zaproponować oryginalną i niezapomnianą rozrywkę!

Mikroiluzja: Odmiana iluzji wykonywana w bezpośrednim kontakcie z widzami siedzącymi przy stolikach, lub stojącymi w grupie. Do tego typu pokazów wykorzystuję karty, monety, banknoty, pierścionki oraz wszelkie przedmioty, które akurat znajdą się w zasięgu mojego wzroku. Wyjątkowa bliskość z widzami połączona z oryginalnymi sztuczkami owocują ogromnym wrażeniem na długi czas i… nieodpartym pragnieniem zobaczenia i doświadczenia kolejnych! Jest to doskonała propozycja, by w ciekawy sposób rozbawić Państwa gości podczas imprezy rodzinnej, firmowej, konferencji bądź klientów Państwa restauracji czy hotelu. Efekty prezentowane z bliska stanowią atrakcję samą w sobie bądź mogą być uzupełnieniem występu scenicznego.

Hotele i restauracje: Nowatorskim pomysłem zapewniającym w restauracji rozrywkę np. klientom czekającym na swoje zamówienie jest wynajęcie iluzjonisty. Sposób prezentowania „magii” jest podobny do iluzji zbliżeniowej. Wykonuję swoje sztuczki przy barze lub podchodzę do stolików gości i za pomocą trików zapewniam im doskonałą rozrywkę. Klienci uraczeni dodatkowymi atrakcjami z pewnością powrócą do Państwa lokalu, by spędzić czas w „magicznej” atmosferze i opuścić go w doskonałych humorach!

Właścicielom hoteli proponuję występy sceniczne zarówno przy okazji organizowanych imprez taneczny typu Andrzejki czy Sylwester, jak i cykl pokazów dla gości np. w sezonie turystycznym. Pokazy sceniczne czy mikroiluzja z pewnością uatrakcyjnią pobyt w hotelu oraz skłonią do ponownego przybycia… po kolejną porcję niezapomnianych wrażeń!

Zamówienia specjalne: Pokaz iluzji wykonać mogę wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie tego klient. Jeśli zatem mają Państwo ochotę na dodanie jakiemukolwiek spotkaniu magicznego akcentu,  jestem do dyspozycji! Zapewniam, że dostosuję się do każdych warunków i sprawię, że wydarzenie z moim udziałem będzie obfitowało w wyjątkową, niezapomnianą zabawę!

Jeżeli firma posiada stanowisko na targach, doskonałym sposobem przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów jest iluzjonista prezentujący za pomocą magicznych sztuczek zalety firmy. Produkt lub usługa mogą być przeze mnie zareklamowane w oryginalny sposób, a niezapomniane wrażenia zostaną z gośćmi Państwa stoiska na długo! Pomysł ten jest szeroko realizowany w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Zdobywa też coraz liczniejszą grupę zwolenników w Polsce.

Przenieś się do świata iluzji

Galeria

Poznaj opinie klientów

Skontaktuj się ze mną

logo czarne 2 (1)
Inne Realizacje | Pokazy Iluzji na Wesele Event Przyjęcie