Iluzjonista na wesele

Dlaczego powinieneś zaprosić mnie na swoje wesele? Jeszcze jakiś czas temu podczas organizacji przyjęcia weselnego nowożeńcy nie przywiązywali zbyt dużej wagi do rozrywki. Swoje zainteresowanie nią ograniczali jedynie do wyboru zespołu muzycznego czy DJ-a, który zazwyczaj poza ustawieniem playlisty posiadał ( i nadal posiada!) w swojej ofercie jeszcze kilka typowo weselnych zabaw. 10 lat temu…Continue reading Iluzjonista na wesele

Pokazy iluzji – Ile magii w magii?

Ile magii w magii?   Nigdy nie utwierdzam publiczności w tym, że wykonuję prawdziwą magię czy posiadam paranormalne umiejętności. Nawet jeśli dziecko zadaje pytanie czy mam magiczne umiejętności, najczęściej kieruję je w drugą stronę  – „a czy Ty uważasz, że je mam?”. Zazwyczaj odpowiadają, że tak i na tym rozmowa się kończy. Nie próbuję przekonać…Continue reading Pokazy iluzji – Ile magii w magii?

Wesele czas start!

Każdy chce, aby ich „wielki dzień” był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, słowem „naj” pod każdym względem. W głowie mamy wesele kuzynki, która wynajęła akrobatów cyrkowych i córkę sąsiadów, której fajerwerki weselne uwiecznione są na telefonach jej wszystkich gości. Sprawy nie ułatwiają pojawiające się jak grzyby po deszczu kolejne strony i blogi o tematyce weselnej,…Continue reading Wesele czas start!